FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w interesujące Cię pytanie aby zobaczyć odpowiedź

Czy to bezpieczne?

Tak! Twoje konto jest w 100% bezpieczne. Używamy autorskich metod. Nie ma możliwości zagrożenia blokady Twojego konta w żaden sposób. Twoje konto jest bezpieczne.

Jaki jest czas realizacji?

W zależności od pory dnia. Zazwyczaj maksymalnie jest to od kilku minut do kilku godzin. Wszystkie zamówienia staramy realizować się tak szybko jak to możliwe. Nawet w weekendy!

Czy wystawiacie faktury?

Jak najbardziej! Prosimy o informację w wiadomości dla sprzedającego. Potrzebny będzie też NIP oraz e-mail na jaki mamy wysłać dokument!

Czy są jakieś zniżki/bonusy?

Oczywiście, że tak. Lecz przy podpięciu pod system zautomatyzowany większej ilości kont, jeśli więc planujesz korzystać z naszych usług z większą ilościa kont skontaktuj się z nami.

Jak to działa? Jak zamówić?

Wybierz interesującą Cie usługę. Wybierz metodę płatności i dokonaj jej, uzupełnij dane w formularzu który otrzymałeś w mailu zwrotnym. Gotowe, my zajmiemy się resztą!

Czy osoby pozyskiwane na profil są realne?

Taak, jak najbardziej! Nasza firma bazuje tylko na pozyskiwaniu realnych użytkowników na Twój profil, którzy będą obserwować Ciebie z własnej woli!

Ile realnych obserwujących dojdzie mi w skali miesiąca?

Od 1000 do 6000 realnych użytkowników, lecz ciężko powiedzieć ile to będzie dokładnie gdyż są to realne osoby w 100% z Polski!

Witaj! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.